Zpět na výpis závodů

IX.ročník suchý slalom Hlinsko - 20.9.2020

Registrace do 18.9.2020 19:00, 258 volných míst, kontakt: hajnystudio@gmail.com

Není se možné registrovat v tomto okamžiku! Registrace probíhá v období 14.9.2020-18.9.2020 19:00!

Přihlášení závodníci:

č.Příjmení a jménoKlub/organizaceRočník narozeníKategorieFamily
1Dvořáková Viktorie ElaSKI KLUB Velké Meziříčí2013Myšáci - holky
2Havlíková TerezaHlinsko2013Myšáci - holky
3Hlouchová Mara Markéta SKI Třebíč 2016Myšáci - holky
4Mervová BarboraSKI KLUB Velké Meziříčí2013Myšáci - holky
5Mrkvičková Josefína2014Myšáci - holky
6Pavlíková TerezaSKI KLUB Velké Meziříčí2015Myšáci - holky
7Všetečková DenisaSki klub Hluboká2013Myšáci - holky
8Wasserbauerová AdélaSKI KLUB Velké Meziříčí2014Myšáci - holky
9Zábranský Aleš1978Myšáci - holky
10Bárta VítSKI Klub Hlinsko2013Myšáci - kluci
11Bartoš LukášSKI KLUB Velké Meziříčí2014Myšáci - kluci
12Doležal AntonínSKI KLUB Velké Meziříčí2013Myšáci - kluci
13Machotka VojtěchSKI KLUB JUNIOR BRNO2013Myšáci - kluci
14Rojka DanielSKI KLUB Velké Meziříčí2014Myšáci - kluci
15Zábranský ŠtěpánSki klub Hluboká2013Myšáci - kluci
16Zahálka ErikSki klub Hluboká2013Myšáci - kluci
17Bártová EmaSKI Klub Hlinsko2011U10 Přípravka - holky
18Kopřivová EllaSKI Třebíč2011U10 Přípravka - holky
19Krsková ElenSKI KLUB JUNIOR BRNO2012U10 Přípravka - holky
20Pavlíková AnnaSKI KLUB Velké Meziříčí2012U10 Přípravka - holky
21Štulíková EsterSKI Klub Hlinsko2011U10 Přípravka - holky
22Vaverková ŠárkaSKI KLUB Velké Meziříčí2011U10 Přípravka - holky
23Wasserbauerová NikolaSKI KLUB Velké Meziříčí2012U10 Přípravka - holky
24Prokeš ŠtěpánSki klub Pelhřimov2012U10 Přípravka - kluci
25Švarc DanielSKI KLUB JUNIOR BRNO2011U10 Přípravka - kluci
26Vostal OliverSKI Třebíč2011U10 Přípravka - kluci
27Všetečka AdamSki klub Hluboká2011U10 Přípravka - kluci
28Häuslerová EmmaSki klub Hluboká2010U12 Předžactvo - holky
29Krčková Eliška SKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2010U12 Předžactvo - holky
30Kremláčková AnnaSKI Třebíč2009U12 Předžactvo - holky
31Krsková BarboraSKI KLUB JUNIOR BRNO2010U12 Předžactvo - holky
32Luxová KlárkaSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2010U12 Předžactvo - holky
33Menclová KateřinaSki klub Hluboká2010U12 Předžactvo - holky
34Poláková NatálieSKI Třebíč2009U12 Předžactvo - holky
35Stýblová LauraSKI Klub Hlinsko2010U12 Předžactvo - holky
36Vřešťálová Tereza SKI SKOL BRNO2010U12 Předžactvo - holky
37Wasserbauerová NelaSKI KLUB Velké Meziříčí2009U12 Předžactvo - holky
38Weiszová ViktoriaSKI KLUB JUNIOR BRNO2010U12 Předžactvo - holky
39Hlouch SebastianSKI Třebíč 2009U12 Předžactvo - kluci
40Chodur VítekSKI Třebíč2010U12 Předžactvo - kluci
41Poslušný OndřejSKI Klub Hlinsko2009U12 Předžactvo - kluci
42Svoboda JakubSKI KLUB JUNIOR BRNO2009U12 Předžactvo - kluci
43Šrámek PavelSKI Klub Hlinsko2009U12 Předžactvo - kluci
44Bíbrová Amélie MiaSKI KLUB Velké Meziříčí2008U14 Mladší žactvo - holky
45Luxová VeronikaSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2007U14 Mladší žactvo - holky
46Málková KarolínaSKI Klub Hlinsko2007U14 Mladší žactvo - holky
47Menclová GabrielaSki klub Hluboká2007U14 Mladší žactvo - holky
48Rosslerová BarboraSKI KLUB Velké Meziříčí2008U14 Mladší žactvo - holky
49Urbánková VanesaSKI Klub Hlinsko2008U14 Mladší žactvo - holky
50Bartoš PavelSKI KLUB Velké Meziříčí2007U14 Mladší žactvo - kluci
51Bartoš JanSKI KLUB Velké Meziříčí2008U14 Mladší žactvo - kluci
52Bleha MathiasSki klub Hluboká2007U14 Mladší žactvo - kluci
53Cejpek EliášSKI KLUB Velké Meziříčí2008U14 Mladší žactvo - kluci
54Hlouch Kryštof SKI Třebíč 2007U14 Mladší žactvo - kluci
55Hudeček MartinSKI Klub Hlinsko2008U14 Mladší žactvo - kluci
56Rojka DavidSKI KLUB Velké Meziříčí2008U14 Mladší žactvo - kluci
57Šrámek TomášSKI Klub Hlinsko2008U14 Mladší žactvo - kluci
58Vaverka JiříSKI KLUB Velké Meziříčí2008U14 Mladší žactvo - kluci
59Bartošová MarieSKI KLUB Velké Meziříčí2006U16 Starší žactvo - holky
60Cejpková LucieSKI KLUB Velké Meziříčí2006U16 Starší žactvo - holky
61Kopecká LucieSKI Klub Hlinsko2006U16 Starší žactvo - holky
62Kuncová AlenaHB Ski Team2006U16 Starší žactvo - holky
63Melounová EliškaSki klub Hluboká2006U16 Starší žactvo - holky
64Švandová VeronikaSKI KLUB Velké Meziříčí2006U16 Starší žactvo - holky
65Urbánková AnetaSKI Klub Hlinsko2005U16 Starší žactvo - holky
66Krček ZdeněkSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2006U16 Starší žactvo - kluci
67Málek VojtěchSKI Klub Hlinsko2005U16 Starší žactvo - kluci
68Navrátil DominikSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2005U16 Starší žactvo - kluci
69Polák OndřejSKI KLUB JUNIOR BRNO2005U16 Starší žactvo - kluci
70Stýblo ŠtěpánSKI Klub Hlinsko2006U16 Starší žactvo - kluci
71Daňková AnežkaSKI Klub Hlinsko2003U21 junioři - holky
72Kopecká SimonaSKI Klub Hlinsko2003U21 junioři - holky
73Sobotková DorotaSKI Klub Hlinsko2004U21 junioři - holky
74Steinhauserová ValentinaSKI KLUB JUNIOR BRNO2002U21 junioři - holky
75Havlík LukášHlinsko2004U21 junioři - kluci
76Keznikl DominikSKI KLUB JUNIOR BRNO2000U21 junioři - kluci
77Kremláček PavelSKI Třebíč2004U21 junioři - kluci
78Zítka PetrSK Nové Město na Moravě2001U21 junioři - kluci
79Zítka JakubSK Nové Město na Moravě2002U21 junioři - kluci
80Eliášová Sabina SKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1998Dospělí - ženy
81Hicklová ZdeňkaSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1972Dospělí - ženy
82Hicklová Zdeňka ml.SKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2000Dospělí - ženy
83Luxová LenkaSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1980Dospělí - ženy
84Zábranská MartinaSki klub Hluboká1983Dospělí - ženy
85Bartoš PavelSKI KLUB Velké Meziříčí1980Dospělí - muži
86Doležal VladimírSKI KLUB Velké Meziříčí1984Dospělí - muži
87Eliáš RadimSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1992Dospělí - muži
88Kopecký DavidSKI Klub Hlinsko1974Dospělí - muži
89Mencl ZdeněkSki klub Hluboká1980Dospělí - muži
90Vaverka Jiří st.SKI KLUB Velké Meziříčí1981Dospělí - muži
91Vostal PavelSKI Třebíč1977Dospělí - muži
92Zábranský AlešSki klub Hluboká1978Dospělí - muži