Zpět na výpis závodů

LPV a APV - Karlov pod Pradědem - 25.1.2020

Registrace do 22.1.2020 24:00, 195 volných míst, kontakt: hajnystudio@gmail.com

Není se možné registrovat v tomto okamžiku! Registrace probíhá v období 14.1.2020-22.1.2020!

Přihlášení závodníci:

č.Příjmení a jménoKlub/organizaceRočník narozeníKategorieFamily
1Hicklová Zdeňka ml.SKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2000Myšáci - holky
2Krejčí MichaelaLemur ski racing2013Myšáci - holky
3Krsková ElenSKI KLUB JUNIOR BRNO2012Myšáci - holky
4Lišková EmaSKI KLUB JUNIOR BRNO2012Myšáci - holky
5Potštejnský TomášSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1997Myšáci - holky
6Samková MedaSki klub MEZ Vsetín2013Myšáci - holky
7Štulíková EsterSKI Klub Hlinsko2011Myšáci - holky
8Tesaříková ŠárkaHB SKI TEAM2012Myšáci - holkyPetr Tesařík
9Turková AnežkaSki klub Hluboká2015Myšáci - holky
10Wasserbauerová NikolaSKI KLUB Velké Meziříčí2012Myšáci - holky
11Bárta VítSKI Klub Hlinsko2013Myšáci - kluci
12Bartoš LukášSKI KLUB Velké Meziříčí2014Myšáci - kluci
13Bém TomášSKI KLUB Velké Meziříčí2012Myšáci - kluci
14Doležal AntonínSKI KLUB Velké Meziříčí2013Myšáci - kluciVladimír Doležal
15Doležal OndřejSKI KLUB Velké Meziříčí2013Myšáci - kluciIvo Doležal
16Doležal VojtěchSKI KLUB Velké Meziříčí2013Myšáci - kluci
17Menčík ŠtěpánTJ Bystrc2012Myšáci - kluci
18Rojka DanielSKI KLUB Velké Meziříčí2014Myšáci - kluci
19Turek JakubSki klub Hluboká2012Myšáci - kluci
20Bártová EmaSKI Klub Hlinsko2011U10 Přípravka - holky
21Kovář MatějSki klub Victoria Brno2010U10 Přípravka - holky
22Krčková Eliška SKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2010U10 Přípravka - holky
23Krsková BarboraSKI KLUB JUNIOR BRNO2010U10 Přípravka - holky
24Nakládalová IvaSKI Vítkovice Bílá2010U10 Přípravka - holky
25Schejbalová LucieSki klub Železná Ruda2010U10 Přípravka - holkyJan Schejbal
26Stýblová LauraSKI Klub Hlinsko2010U10 Přípravka - holky
27Weiszová ViktoriaSKI KLUB JUNIOR BRNO2010U10 Přípravka - holky
28Zikmundová StelaLemur ski racing2011U10 Přípravka - holky
29Dostálík DanLemur ski racing2011U10 Přípravka - kluci
30Dostalík MatějLemur ski racing2010U10 Přípravka - kluci
31Gába ŠimonLemur ski racing2010U10 Přípravka - kluci
32Hanzal ŠimonSki klub MZE Vsetín2010U10 Přípravka - kluci
33Chodur VítekSKI Třebíč2010U10 Přípravka - kluci
34Krejčí FilipLemur ski racing2010U10 Přípravka - kluci
35Pavlík RadekLemur ski racing2010U10 Přípravka - kluci
36Rohovský Adam TJ Bystrc2011U10 Přípravka - kluci
37Samek JáchymSki klub MZE Vsetín2010U10 Přípravka - kluci
38Švarc DanielSKI KLUB JUNIOR BRNO2011U10 Přípravka - kluci
39Bíbrová Amélie MiaSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - holky
40Doležalová SimonaSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - holky
41Klinerová NatálieSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - holky
42Koudelová AlenaHB SKI TEAM2008U12 Předžactvo - holkyJiří Koudela
43Kremláčková AnnaSKI Třebíč2009U12 Předžactvo - holkyPavel Kremláček st.
44Matoušková EliškaHB SKI TEAM2008U12 Předžactvo - holky
45Musilová LucieHB SKI TEAM2009U12 Předžactvo - holky
46Ptáčková MarkétaSK Nové Město na Moravě2008U12 Předžactvo - holky
47Rohovská AnetaTJ Bystrc2008U12 Předžactvo - holky
48Rosslerová BáraSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - holky
49Urbánková VanesaSKI Klub Hlinsko2008U12 Předžactvo - holky
50Vincencová ViktorieTJ Bystrc2008U12 Předžactvo - holky
51Wasserbauerová NelaSKI KLUB Velké Meziříčí2009U12 Předžactvo - holkyIvo Wasserbauer
52Balej MarekSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - kluci
53Bartoš JanSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - kluciPavel Bartoš
54Cejpek EliášSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - kluciJan Cejpek
55Hába JanSki klub MZE Vsetín2008U12 Předžactvo - kluci
56Chroustovský DavidHB SKI TEAM2009U12 Předžactvo - kluciJaromír st. Chroustovský
57Martínek LukášSki klub MZE Vsetín2008U12 Předžactvo - kluci
58Meloun AlešSki klub Hluboká2009U12 Předžactvo - kluci
59Pech LukášSki klub Pelhřimov2008U12 Předžactvo - kluciJan Pech 1976
60Polák OliverSKI KLUB JUNIOR BRNO2009U12 Předžactvo - kluci
61Poslušný OndřejSKI Klub Hlinsko2009U12 Předžactvo - kluci
62Rojka DavidSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - kluciAleš Rojka
63Rycek Kryštof Ski Bílá2008U12 Předžactvo - kluciMiroslav Rycek
64Svoboda JakubSKI KLUB JUNIOR BRNO2009U12 Předžactvo - kluci
65Šrámek TomášSKI Klub Hlinsko2008U12 Předžactvo - kluci
66Šrámek PavelSKI Klub Hlinsko2009U12 Předžactvo - kluci
67Vaverka JiříSKI KLUB Velké Meziříčí2008U12 Předžactvo - kluciJiří st. Vaverka
68Vrábel VáclavSKI KLUB Velké Meziříčí2009U12 Předžactvo - kluci
69Barbora BabákováSKI KLUB Velké Meziříčí2006U14 Mladší žactvo - holky
70Cejpková LucieSKI KLUB Velké Meziříčí2006U14 Mladší žactvo - holky
71Dvořáková DenisaSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2006U14 Mladší žactvo - holky
72Jančová ClaudiaSki klub Olešnice2006U14 Mladší žactvo - holky
73Kopecká LucieSKI Klub Hlinsko2006U14 Mladší žactvo - holky
74Koryntová AnetaOk Ski Pardubice (CZE)2006U14 Mladší žactvo - holky
75Kuncová AlenaHB SKI TEAM2006U14 Mladší žactvo - holky
76Martináková Rozalie AnnaSki klub MEZ Vsetín2007U14 Mladší žactvo - holky
77Melounová EliškaSki klub Hluboká2006U14 Mladší žactvo - holky
78Menclová GabrielaSki klub Hluboká2007U14 Mladší žactvo - holky
79Neumanová KristýnaSKI KLUB Velké Meziříčí2007U14 Mladší žactvo - holky
80Pechová KristýnaSki klub Pelhřimov2007U14 Mladší žactvo - holky
81Ptáčková TerezaSK Nové Město na Moravě2006U14 Mladší žactvo - holky
82Švandová VeronikaSKI KLUB Velké Meziříčí2006U14 Mladší žactvo - holky
83Tomšíková LucieSKI Dolní Benešov2007U14 Mladší žactvo - holky
84Bartoš Pavel ml.SKI KLUB Velké Meziříčí2007U14 Mladší žactvo - kluci
85Bleha MathiasSki klub Hluboká2007U14 Mladší žactvo - kluci
86Eichert MarekSK Hrubá Voda2007U14 Mladší žactvo - kluciEichert
87Jícha ViktorHB SKI TEAM2007U14 Mladší žactvo - kluci
88Luňáček DanielMetylovice2007U14 Mladší žactvo - kluci
89Malec TomášSKI KLUB Velké Meziříčí2006U14 Mladší žactvo - kluci
90Milerski OlafSKI SKOL2006U14 Mladší žactvo - kluci
91Nakládal JosefSKI Vítkovice Bílá2007U14 Mladší žactvo - kluci
92Schejbal JanSki klub Železná Ruda2007U14 Mladší žactvo - kluciLucie Schejbalová
93Stýblo ŠtěpánSKI Klub Hlinsko2006U14 Mladší žactvo - kluci
94Šarapatka MatyášSKI SKOL2007U14 Mladší žactvo - kluci
95Voříšek MatyášSKI SKOL2006U14 Mladší žactvo - kluci
96Aujeská Dominika TJ Bystrc2004U16 Starší žactvo - holky
97Bartošová MarieSKI KLUB Velké Meziříčí2006U16 Starší žactvo - holky
98Coufalová KateřinaSKI KLUB JUNIOR BRNO2005U16 Starší žactvo - holky
99Harvey DanaSKI KLUB Velké Meziříčí2005U16 Starší žactvo - holky
100Havlíčková AdélaHB SKI TEAM2005U16 Starší žactvo - holky
101Malcová NatálieSKI KLUB Velké Meziříčí2004U16 Starší žactvo - holky
102Pola Jonáš Sk Hruba Voda2004U16 Starší žactvo - holky
103Sobotková DorotaSKI Klub Hlinsko2004U16 Starší žactvo - holky
104Vávrová BarboraHB SKI TEAM2005U16 Starší žactvo - holky
105Havlík LukášSKI Klub Hlinsko2004U16 Starší žactvo - kluci
106Jozl DavidHB SKI TEAM2005U16 Starší žactvo - kluci
107Keznikl TobiášSKI KLUB JUNIOR BRNO2004U16 Starší žactvo - kluci
108Klíma FilipSki klub Pelhřimov2004U16 Starší žactvo - kluci
109Kremláček Pavel ml.SKI Třebíč2004U16 Starší žactvo - kluci
110Polák OndřejSKI KLUB JUNIOR BRNO2005U16 Starší žactvo - kluci
111Vávra MatějHB SKI TEAM2005U16 Starší žactvo - kluci
112Večeřa VojtěchSKI KLUB Velké Meziříčí2004U16 Starší žactvo - kluci
113Eliášová Sabina SKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1998U18 Dospělí - ženy
114Hicklová Zdeňka ml.SKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ2000U18 Dospělí - ženy
115Hicklová ZdeňkaSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1972U18 Dospělí - ženy
116Jozlová DanielaHB SKI TEAM2002U18 Dospělí - ženy
117Kopecká SimonaSKI Klub Hlinsko2003U18 Dospělí - ženy
118Míková BarbaraSKI KLUB JUNIOR BRNO1991U18 Dospělí - ženy
119Steinhauserová ValentinaSKI KLUB JUNIOR BRNO2002U18 Dospělí - ženy
120Štěpánková Daniela1996U18 Dospělí - ženyMichaela Štěpánková
121Štěpánková Michaela TJ LIAZ Jablonec n/N1983U18 Dospělí - ženy
122Vrábelová HanaSKI KLUB Velké Meziříčí1996U18 Dospělí - ženy
123Vrábelová ŽanetaSKI KLUB Velké Meziříčí2001U18 Dospělí - ženy
124Bačík PetrTC Praděd1970U18 Dospělí - muži
125Bačík Jakub1988U18 Dospělí - muži
126Bartoš Pavel st.SKI KLUB Velké Meziříčí1980U18 Dospělí - muži
127Cejpek JanSKI KLUB Velké Meziříčí1976U18 Dospělí - muži
128Doležal IvoSKI KLUB Velké Meziříčí1973U18 Dospělí - muži
129Doležal VladimírSKI KLUB Velké Meziříčí1984U18 Dospělí - mužiAntonín Doležal
130Dostál OldřichSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1947U18 Dospělí - muži
131Eliáš RadimSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1992U18 Dospělí - muži
132Hickl MilanSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1992U18 Dospělí - muži
133Chroustovský Jaromír st.HB SKI TEAM1971U18 Dospělí - mužiDavid Chroustovský
134Jícha PetrHB SKI TEAM1968U18 Dospělí - muži
135Jozl MilanHB SKI TEAM1975U18 Dospělí - muži
136Kašpar BlahoslavSKI Brněnec1988U18 Dospělí - muži
137Keznikl DominikSKI KLUB JUNIOR BRNO2000U18 Dospělí - muži
138Kopecký DavidSKI Klub Hlinsko1974U18 Dospělí - muži
139Koudela Jiří st.HB SKI TEAM1972U18 Dospělí - mužiAlena Koudelová
140Kremláček Pavel st.SKI Třebíč1976U18 Dospělí - muži
141Malec Tomáš st.SKI KLUB Velké Meziříčí1973U18 Dospělí - muži
142Myslivec DavidHB SKI TEAM1988U18 Dospělí - muži
143Odvářka Jan1998U18 Dospělí - muži
144Pech JanSki klub Pelhřimov1976U18 Dospělí - mužiLukáš Pech
145Potštejnský TomášSKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1997U18 Dospělí - muži
146Rojka AlešVelké Meziříčí1981U18 Dospělí - muži
147Rycek MiroslavSki Bílá1966U18 Dospělí - mužiKryštof Rycek
148Stolín Petr SKI TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ1998U18 Dospělí - muži
149Tesařík PetrHB SKI TEAM1972U18 Dospělí - mužiŠárka Tesaříková
150Tlustoš PavelLVV Vysočina2002U18 Dospělí - muži
151Vaverka Jiří st.SKI KLUB Velké Meziříčí1981U18 Dospělí - muži
152Vávra PetrHB SKI TEAM1977U18 Dospělí - muži
153Wasserbauer IvoSKI KLUB Velké Meziříčí1981U18 Dospělí - muži
154Zítka PetrSK Nové Město na Moravě2001U18 Dospělí - muži
155Zítka JakubSK Nové Město na Moravě2002U18 Dospělí - muži